Поршень в зборі WOSSNER 8124D050 (136528)
Артикул: 136528
SUZUKI RM 125 (81-84) (54,44мм=+0,50мм), палец 14мм
Додайте перший відгук
Новий відгук
Оцініть товар
Надіслати
Немає в наявності
8124D050
Артикул
дн.
шт.
Зайдіть, щоб
відобразити знижку
1.Нова Пошта, по тарифам перевізника.
2.Самовивіз з пункту видачі.
Докладніше про доставку
Про обмін та повернення
- переказом через платіжні системи банків
- в пункті видачи готівкою або карткою
Важливо: деякі товари продаються тільки по повній або частковій передоплаті.
Докладніше про оплату
Докладніше про бонуси
Характеристики
Короткий опис SUZUKI RM 125 (81-84), (54,44мм),палец 14мм