Поршень в зборі WOSSNER 8124D075 (136529)
Артикул: 136529
SUZUKI RM 125 (81-84) (54,69мм=+0,75мм), палец 14мм
Додайте перший відгук
Новий відгук
Оцініть товар
Надіслати
Доступний
8124D075
Артикул
дн.
шт.
14
Зайдіть, щоб
відобразити знижку
1.Нова Пошта, по тарифам перевізника.
2.Самовивіз з пункту видачі.
Докладніше про доставку
Про обмін та повернення
- переказом через платіжні системи банків
- в пункті видачи готівкою або карткою
Важливо: деякі товари продаються тільки по повній або частковій передоплаті.
Докладніше про оплату
Докладніше про бонуси
Характеристики
Короткий опис SUZUKI RM 125 (81-84), (54,69мм),палец 14мм