Поршень в зборі WOSSNER 8124D100 (136530)
Артикул: 136530
SUZUKI RM 125 (81-84) (54,94мм=+1,00мм), палец 14мм
Додайте перший відгук
Новий відгук
Оцініть товар
Надіслати
Немає в наявності
8124D100
Артикул
дн.
шт.
Зайдіть, щоб
відобразити знижку
1.Нова Пошта, по тарифам перевізника.
2.Самовивіз з пункту видачі.
Докладніше про доставку
Про обмін та повернення
- переказом через платіжні системи банків
- в пункті видачи готівкою або карткою
Важливо: деякі товари продаються тільки по повній або частковій передоплаті.
Докладніше про оплату
Докладніше про бонуси
Характеристики
Короткий опис SUZUKI RM 125 (81-84), (54,94мм),палец 14мм