Поршень в зборі WOSSNER 8124D150 (136532)
Артикул: 136532
SUZUKI RM 125 (81-84) (55,44мм=+1,50мм), палец 14мм
Додайте перший відгук
Новий відгук
Оцініть товар
Надіслати
Доступний
8124D150
Артикул
дн.
шт.
14
Зайдіть, щоб
відобразити знижку
1.Нова Пошта, по тарифам перевізника.
2.Самовивіз з пункту видачі.
Докладніше про доставку
Про обмін та повернення
- переказом через платіжні системи банків
- в пункті видачи готівкою або карткою
Важливо: деякі товари продаються тільки по повній або частковій передоплаті.
Докладніше про оплату
Докладніше про бонуси
Характеристики
Короткий опис SUZUKI RM 125 (81-84), (55,44мм),палец 14мм