Поршень в зборі WOSSNER 8142D125 (135449)
Артикул: 135449
CAGIVA 125 W8 (57,19мм=+1,25мм), палец 16мм
Додайте перший відгук
Новий відгук
Оцініть товар
Надіслати
Немає в наявності
8142D125
Артикул
дн.
шт.
Зайдіть, щоб
відобразити знижку
1.Нова Пошта, по тарифам перевізника.
2.Самовивіз з пункту видачі.
Докладніше про доставку
Про обмін та повернення
- переказом через платіжні системи банків
- в пункті видачи готівкою або карткою
Важливо: деякі товари продаються тільки по повній або частковій передоплаті.
Докладніше про оплату
Докладніше про бонуси
Характеристики
Короткий опис CAGIVA 125 W8 (57,19мм),палец 16мм