Жиклер карбюратора EBC EBC224-42.5 (2845756)
Артикул: 2845756
Підходять до карбюраторів ранніх моделей TMS/TMX, TMX36, TMX38 і BSR CV
Високоякісні замінники; НЕ оригінальні жиклери Mikuni
Основний колір: золото
Колір/оздоблення: золото
Діаметр головки: 5,00 мм (0,20 дюйма)
Розмір форсунки: 42,5
Діаметр форсунки: 2,50 мм (0,10 дюйма)
Довжина: 27,80 мм (1,09")
Довжина в британських системах:1,09"
Довжина в метричних системах:27,80 мм